Kurs Materyali

b-Learning Dil Öğretim Sistemi çalışmaların belirli bölümünün web sitemizde yapılmasını ve bütün bu içerik halihazırda sitemize (Toplamda yaklaşık 1000 sayfa) yüklenmiş olduğundan, bu materyaller dışında sadece "Yüzyüze-Uzaktan Konuşma" eğitimleri ek yayınlar kullanılmaktadır.
"Yüzyüze-Uzaktan Konuşma" dersleri ve diğer programlar (ielts, Toefl, SAT, ACT ) için gerekli bütün materyaller uzman eğitimcilerimiz tarafından hazırlanmış ve kullanıma sunulmuştur. Kitapları English Yourself linkinden görebilirsiniz.

Öğrencilerimizin katılacakları bütün programlarda kullanılmakta olan materyaller PDF olarak kendilerine online sağlanmaktadır.
İsteyen öğrencilerimize çalışacakları programların kitap ve materyalleri "ücreti karşılığında" basılı hardcopy olarak sağlanmaktadır.

Kurumsal Çalışmalarda istenilen özel çalışmalar için uzmanlarımızın hazırlayacağı materyaller sadece o kuruma özgü olacaktır.
Unutmayınız! başarı için ihtiyacınız için gerekli olan her şey "web sitemiz" English Yourself tarafından sağlandığından, başka kaynakları gündeme almanız çalışmalarınızda odak değişimine neden olacaktır. Bu nedenle bu tür çabalardan sakınınız!

Son bir hatırlatlatma! Mükemmel bir kaynak yoktur; kaynakları mükemmel yapan, onu etkin ve iyi kullanabilen eğitimcilerdir.
Başarınız kendinize ve öğreneceğinize inanmaktan ve disiplinli çalışmadan geçmektedir.


b-Learning Dil Öğretim Sistemi ile çok kısa zamanda İngilizce konuşursunuz!