Çözüm Ortaklığı ve Kazanımlarınız

b-Learning Dil Öğretim Sistemi klasik öğretim sistemeleri ile olan farkı nedeniyle kurumunuza önemli pazarlama avantazı sağlayacaktır.
Konuşma dersleri için kurum içi ya da uzaktan eğitim çalışmalarına ayıracağınız zaman ve maaliyet azalacağından kurs maliyetlerini 1/3 oranında azaltma olanağına kavuşacaksınız.

Web tabanlı eğitimler gramer, okuma, dinleme ve diğer alıştırmaları içerdiğinden, bu etkinlikler için kurum olanaklarını, derslikleri kullanmak zorunda olmayacağınızdan daha az kontenjanla daha çok sayıda öğrenciye eğitim verme olanağı bulacaksınız.
Yabancı Öğretmen sorununu çözmekte zorlanan, özellikle de taşradaki kurumlar olarak, yardımızı alabilir ve dersleri kurumumuz yardımıyla çözümleyebilirler.

Kursunuzu yönetirken ISO9002 kalite sistemi yönetim anlayışının bir parçası olarak, kursunuzun kalitesinin arttırılmasında bizleri yanınızda bulursunuz.
Bir kurs yönetmek için gerekli tüm organizasyon ve yönetsel dökümanlara ulaşarak, kontrollü başarı sağlarsınız.

Materyal ve yayın desteği alarak hem İngilizce öğretmede hem de sınavlara hazırlıkta eğitim standartını yükseltir, kaliteli yayınlara düşük maliyetle ulaşırsınız.
Yurtdışında dil öğrenimi ve Üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerinize bu hizmeti kurumumuz aracılığıyla sağlayarak hem hizmet scalanızı genişletir hem de kazanç olanaklarınızı arttırsınız.


b-Learning Dil Öğretim Sistemi klasik öğrenmeyi teknoloji ile geliştiren en son öğrenme yöntemidir.Çözüm ortağımız olmak için BAŞVURU FORMU'nu doldurup bize gönderiniz.!